Home icon Start»Line Up»ReOrder
PDF Drukuj Email

REORDER

 

ReOrder

 

ReOrder /Tibor Tomecko

www.djreorder.com

Tibor Tomecko aka ReOrder jest bez wątpienia jednym z najbardziej obiecujących producentów muzyki trance. Regularnie występuje u boku światowej elity dj'skiej która bardzo chętnie prezentuje jego produkcje w swoich setach.

Jest doskonale znany fanom ASOT -" Przepraszam za śpiewanie na antenie ale ten utwór tak bardzo utkwił w mojej głowie" - powiedział Armin van Buuren podczas prezentowania "Folding The Universe" w audycji A State Of Trance. Nie było zaskoczeniem że ta produkcja osiągnęła pierwsze miejsce na Beatport i została wytypowana na Tune Of The Year przez samego Armina.

Reorder pokazał na ASOT 650 w Utrecht na co go stać ,serwując melodia po melodii do wypełnionej po brzegi areny. Nic więc dziwnego że ma już potwierdzone występy na największych festiwalach w 2014 roku.

Z jego następnym wydawnictwem "Seven Colours" , projektem Skypatrol  i utworem - " Sailing Airwaves" jest nie do powstrzymania.

Pochodzący z Martin na Słowacji Tibor zaczynał swoja przygodę z muzyka w wieku 14 lat. W 2006 roku odnalazł się w produkcji muzyki trance i wydał swój pierwszy singiel w Bonzai Music. Ze swoim wydaniem " White Sands Ibiza " w stylu uplifting i progressive trance uplasował się na 1 miejscu w czeskim Dance Radio, wydanie pozostawało w TOP 10 przez ponad 13 tygodni.


 
Share to Facebook Share to Twitter Share to Linkedin Share to Delicious Share to Google