Home icon Start»Line Up»Standerwick
PDF Drukuj Email

STANDERWICK

 

Standerwick

 

 

Urodził się w Bristolu w Anglii. Początki jego kariery to podpisanie kontraktu z jednym z największych wydawnictw muzycznych-słynnym Zomba Music Publishing Group. Był w tamtym czasie autorem tekstów,producentem i wokalistą. Wkrótce odkrył swoją nową pasję czyli produkcję muzyki trance.

 

Po wielu udanych wydawnictwach w Slinky, Skinny & Extravaganza, Standerwick zdecydował się na dłuższą przerwę aby założyć rodzinę. Na początku 2012 roku postanowił wrócić do muzyki i zaczął ponownie produkować muzykę.

 

W ostatnim roku Standerwick wydawał swoje utwory w Armada, Future Sounds of Egipt czy Arisa Audio. Zremiksował utwór dla Armina van Buurena który wydał go w swoim albumie "More Intence" w 2013 roku.

Natomiast we współpracy z ReOrder powstał utwór Skypatrol -  "Folding Your Universe" który doczekał się pierwszego miejsca na Beatport.

 

Utwory Ian'a pojawiają się na licznych kompilacjach, w tym Armin van Buuren "Top Twenty Tunes of 2013" oraz "End of Year Mix 2013" oraz są regularnie grane min.przez Armina van Buuren'a , Paul Van Dyk'a, Aly & Fila, Ferry Corsten, The Thrillseekers, Sied van Riel, TallaxL2C, Max Graham, Manuel le Saux, Mark Sherry, Bryan Kearney.

 

Ostatnio Standerwick grał na Gatecrasher w Wielkiej Brytanii , na ASOT 650 w Holandii na scenie 138 ,zapowiedział występ na Godskitchen w Wielkiej Brytanii  i FSOE 350 w Holandii.

 
Share to Facebook Share to Twitter Share to Linkedin Share to Delicious Share to Google